fbpx

CALIGOLA 4 Przemysł skórzany CAD

caligola4
caligola4

Z doświadczenia firmy Comelz pochodzi zupełnie nowy CAD Caligola4, wysoce kompatybilny i możliwy do rozbudowy.

Dostępny w systemie Windows, Mac OS X, Linux. Do pracy z Caligolą 4, w twoim ulubionym systemie operacyjnym.

Uruchom do każdego systemu CAD / CAM. Aby importować, eksportować i edytować wzory w formacie DXF, z filtrami konwersji dla dowolnego systemu lub ustawienia. Zapisywanie wzorców w publicznym formacie XML i zapewnienie, aby były zawsze dostępne dla każdego systemu CAD / CAM. Aby importować i eksportować dane w nowym standardowym formacie Assomac. Aby komunikować się także z użytkownikami bez żadnego systemu CAD:

– eksport wzorów w formacie PDF, do wydrukowania przez dowolną drukarkę lub ploter.

– eksportowanie wzorców do modułu NP Caligola, który bez żadnego CAD może ciąć lub drukować na dowolnym ploterze kompatybilnym z HPGL.

Interaktywny i nieograniczony

caligola4

 

Aby wysłać, bezpośrednio z Caligola 4, wzory, komentarze i automatyczne raporty o błędach do serwera wsparcia Comelz, który natychmiast podpowie, jak rozwiązać problem. Zgodnie ze statusem umowy serwisowej można pobrać zaktualizowaną wersję lub otrzymać spersonalizowane zdalne lub telefoniczne wsparcie techniczne.

Licencja użytkownika końcowego na zakupioną wersję jest nieodwołalna i można ją w dowolnym momencie przenieść na dowolną osobę.

Nowe aktualizacje wersji są bezpłatne w okresie gwarancyjnym.

Intuicyjny i nowoczesny

caligola4

 

Narzędzia i funkcje są elastyczne i konfigurowalne przez użytkownika, co ułatwia rozpoczęcie nauki i przyspiesza pracę dla zaawansowanych użytkowników.

Caligola 4 została stworzona przy użyciu bardzo elastycznych technik oprogramowania i do wykorzystywania w najlepszym razie najpotężniejszego i najnowszego sprzętu. Efektywnie podsumowuje doświadczenie i innowacje, a także zapewnia innowacje graficzne, takie jak nakładanie się przezroczystości, wielokolorowe linie wspólne, filtrowanie antyaliasingowe w celu uzyskania wysokiej jakości reprezentacji, automatyczne etykiety, tworzenie elementów ułatwiające automatyczne ukrywanie niezwiązanych podmiotów itp.

Przewiń do góry