fbpx

Maszyny do cięcia materiałów w arkuszach

Branża obuwnicza pozostaje niezmiennie wysoce konkurencyjnym rynkiem, gdzie estetyczne i solidne wykonanie każdej pary butów musi iść w parze z wysoką prędkością produkcji na skalę masową. To są w stanie zapewnić Państwu maszyny do cięcia w arkuszach CAM producenta COMELZ_ITALIA, którego jesteśmy dystrybutorem na Polskę. Doskonale sprawdzają się w niewielkich zakładach przemysłowych, jak i tych dużych, gdzie każdego dnia obrabiane są setki, a nawet tysiące metrów materiału.

Dostępne maszyny do cięcia w arkuszach

Materiały w arkuszach wymagają efektywniejszej metody obróbki – takiej, która pozwoli na wycięcie między innymi podeszew, wkładek czy piętek bez zbędnych strat i przy najmniejszym możliwym nakładzie pracy. Zapewniają to takie maszyny CAM, jak:

  • automatyczna wykrawarka P55 – praca odbywa się w trybie ciągłym, po odpowiednim zaprogramowaniu nie wymagając stałej obecności operatora,
  • system COMELZ CM44S – linia produkcyjna zamknięta w jednym urządzeniu: ładowanie, wykrawanie oraz skupianie materiału odbywa się całkowicie automatycznie, bez udziału pracownika.

Obsługiwane materiały

Nasze automatyczne maszyny są w pełni przystosowane do obsługi każdego materiału powszechnie wykorzystywanego podczas produkcji komponentów obuwniczych. Oznacza to, że równie doskonale sprawdzą się podczas cięcia skóry oraz arkuszy imitujących skórę, jak i celulozy, salpy, płytki pilśniowej czy rozwiązań ze wzmocnioną taśmą i materiałów termoplastycznych. Urządzenia CAM są wyposażone w głowice (mechaniczne / pneumatyczne) przystosowane do różnych grubości powierzchni (w tym w wielu warstwach), zawsze wykrawając kształty zgodnie z zaprogramowanymi parametrami.

Najwyższa wydajność w parze z najwyższą jakością produkcji.

Niezależnie, które urządzenie Państwo wybiorą, zakład przemysłowy w krótkim czasie zauważy zwiększoną wydajność produkcji. Jednocześnie poprawi się dokładność każdego wykroju, bez potrzeby wykorzystania wykrojników czy stałej kontroli jakości każdej partii. Dodatkowo, wszystkie maszyny do cięcia w arkuszach CAM możemy dowolnie spersonalizować zgodnie z Państwa potrzebami. Zachęcamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami w celu poznania szczegółów.

Przewiń do góry