fbpx

Maszyny do cięcia skóry, materiałów syntetycznych i tkanin

Skóra & syntetyk – CAM

W XXI wieku nic nie jest ważniejsze w zakładach przemysłowych niż automatyzacja realizowanych procesów. Zapotrzebowanie na produkty skórzane czy z materiałów syntetycznych i tkanin jest niezmiernie wysokie i tylko rośnie. Dlatego w halach należy umieścić maszyny przystosowane do precyzyjnego przycinania powierzchni, tak aby osiągnąć pożądane wzory sprawnie, a zarazem na skalę masową. To właśnie jesteśmy w stanie Państwu zapewnić w tej kategorii, oferując urządzenia CAM, gdzie wytwarzanie jest wspomagane komputerowo.

Zwiększona wydajność, przy zachowaniu wysokiej jakości
Nasze maszyny do cięcia skóry, materiałów syntetycznych i tkanin to zaawansowane technologicznie urządzenia, odpowiadające za automatyzację prac, które wcześniej były dokonywane manualnie przy pomocy wykrojników. Pozwala to zlikwidować najczęściej powtarzające się błędy, przyspieszyć działania, a także znacząco podwyższyć precyzję każdego wykroju.

Cięcie, równanie i digitalizacja

W naszym asortymencie można znaleźć przede wszystkim maszyny tnące CAM, które pozwalają na osiągnięcie powtarzalnych rezultatów na jednej powierzchni skórzanej, syntetycznej czy tekstylnej. Wszystko zgodnie z ustalonym wzorem – tym prostym lub bardziej wymagającym. Oprócz tego udostępniamy urządzenia do ich analizy, digitalizacji i automatycznego rozkładania elementów.

Automatyzacja prac z produktami Comelz
Zajmujemy się dystrybucją rozwiązań zaprojektowanych i wyprodukowanych przez innowacyjną markę COMELZ_ITALIA, która w swoich urządzaniach łączy najwyższą efektywność z komfortem obsługi. Dziś udostępniamy Państwu maszyny do cięcia skóry, materiałów syntetycznych i tkanin, jak:

  • przemysłowe, dwu głowicowe wyspy do cięcia oscylującymi nożami (Seria CZ),
  • jednogłowicowe, wielozadaniowe jednostki tnące do rozkroju (Seria CT M),
  • personalne urządzenia z obrotowym ramieniem roboczym (Seria CZ P),
  • stoły do określania jakości powierzchni skóry, analizy wykorzystania surowca (Seria NEK),
  • systemy do rozkładania materiałów z rolek, przycinania i wyrównania (Seria RHD8).

Zachęcamy do bliższego zapoznania się z możliwościami, funkcjami i parametrami technicznymi wszystkich maszyn CAM wymienionych wyżej. Każdy z nich przyczyni się do zwiększenia automatyzacji prac, co przełoży się na korzyści czasowe, jakościowe i finansowe.

Oferowane produkty

Przewiń do góry