Witamy na stronie internetowej firmy COMELZ

Nasza firma jest autoryzowanym przedstawicielem włoskiego producenta maszyn dla przemysłu skórzanego oraz tekstylnego, firmy COMELZ_ITALIA.

Firma ta od wielu lat posiada ogromne uznanie w dziedzinie wykrawania i obróbki elementów ze skór naturalnych oraz wszelkiego rodzaju materiałów tekstylnych.

Od ponad dekady również na terenie Polski zdobywa zaufanie klientów z sektora przemysłu obuwniczego, galanteryjnego oraz automotive.

Jako oddział polski specjalizujemy się w sprzedaży, serwisie maszyn i ploterów do obróbki skóry. Ponadto również materiałów powlekanych i wyrobu elementów spodowych o znacznej grubości materiałów. W naszej ofercie znajdą Państwo urządzenia zarówno do niewielkiej produkcji, prób, wzorów w atrakcyjnej cenie. Oraz duże wyspy do masowej produkcji. Dodatkowo posiadamy systemy do z czytywania skór, które pozwalają Państwo dokonywać pełnej analizy rozkroju skóry przed rozpoczęciem procesu rozkroju właściwego.

Oferowane przez nas maszyny cechuje wysoka wydajność, intuicyjna obsługa oraz bardzo niska awaryjność, co gwarantuje spokojną i bezproblemową eksploatacje.

Świadczymy również usługi rozkroju skór dla branży automotive.

Celem naszej firmy jest dbanie o dobrą współpracę z Klientami, jak i również dbanie o dobrą współprace z innymi firmami z branży. Na przestrzeni ostatnich lat nawiązaliśmy bardzo dobrą współpracę z grecką firmą Nathellas Jeśli interesowały by Państwa inne maszyny od firmy Nathellas prosimy o kontakt z naszą firmą.

Do wszystkich maszyn nowych i używanych zapewniamy części zamienne prosto od producenta.

Sklep

Skóra & Syntetyk – CAM

Praca ze skórą

Materiały w arkuszach

Śledź nas


Facebook


Youtube