fbpx
Menu Zamknij

COMELZ CM44S MASZYNA OBUWNICZA

Maszyna obuwnicza CM44S. System o wysokiej wydajności. Bez wykrojników może wycinać wkładki, pięty, podeszwy, paluchy, liczniki na materiale celulozowym, materiał celulozowy ze wzmocnioną taśmą (i / lub pianką i / lub materiałem włókienniczym), płytkę pilśniową, skórę, neolit, regenerowaną skórę, salpę, termoplastyczny itp. CM44 ma dwie głowice tnące z nożem oscylującym i taśmą przenośnika.

maszyna do produkcji obuwia CM44S

Niezależne głowice tnące i maksymalna elastyczność

Taśma przenośnika umożliwia równoległe wykonywanie automatycznego ładowania materiału, cięcia elementów i faz skupiania elementów. Głowice tnące mogą pracować bez zakłóceń w bardzo produktywnym cyklu. Szybkie i solidne głowice mają nóż oscylacyjny i marker. Działają niezależnie od siebie na obszarze o szerokości 1500 mm i nieograniczonej głębokości, optymalizując prędkość skrawania i zużycie materiału.

maszyna do produkcji obuwia

Uniwersalny automatyczny ładowacz

Ładowarka jest wyposażona w wiele urządzeń mocujących (18 igieł i 18 przyssawek), które są indywidualnie aktywowane przez oprogramowanie, zmotoryzowany system centrowania arkuszy oraz system przemieszczania arkuszy kontrolowany przez 5 silników bez szczotkowych.

Może załadować każdy arkusz materiału użytego w produkcji wkładki lub podeszwy i jest kompatybilny z podawaniem roli.

maszyna obuwnicza comelz