fbpx
Menu Zamknij

NT XXL – JEDNOSTKA ZNAKUJĄCA

NT XXL jednostka znakująca. Opracowane w celu zintegrowania automatycznych narzędzi do zagnieżdżania jednostek tnących, NT / XL i NT / XXL są cyfrowymi formatami off-line i tabelami zagnieżdżania dla skórek. Jest to nowa jednostka koncepcyjna, z zaawansowaną funkcjonalnością i wyrafinowanymi narzędziami. Ale także smukła, praktyczna i ergonomiczna, jak ręczne stoły do znakowania. Zastosowanie nowego systemu NT, w połączeniu z wysokowydajnymi wyspami tnącymi, eliminuje dekompensację między czasem gniazdowania a czasem cięcia w takich urządzeniach. W ten sposób, w zależności od przypadków, można osiągnąć znaczny wzrost wydajności.

 

NT XXL – JEDNOSTKA ZNAKUJĄCA

Łatwy i ergonomiczny NT / XL i NT / XXL to wysoce wydajne i ergonomiczne stacje robocze do różnych operacji

Pomiar / klasyfikacja skóry i obliczanie wydajności (na podstawie rzeczywistej symulacji cięcia pojedynczych lub wielokrotnych skór)

Digitalizacja skóry (oznaczanie wad i obszarów jakości) i zagnieżdżanie wzorów (ręczne zagnieżdżanie, ręczne zagnieżdżanie głównych elementów i automatyczne zagnieżdżanie dla wszystkich pozostałych elementów, automatyczne zagnieżdżanie)

Tylko digitalizacja ze skóry. Automatyczne zagnieżdżanie w czasie rzeczywistym odbywa się bezpośrednio na maszynie podczas cięcia.

Maszyna obuwnicza seria CZ - oscylacyjna wyspa do cięcia

Prosty i kompletny

Praktyczna i lekka rama rurowa obsługuje urządzenie górne, które integruje kamery wysokiej rozdzielczości 3/4 do wykrywania granic kryjówek i sterowania wirtualnym pisakiem. 2/3 projektorów laserowych, zawsze widocznych, do projekcji wirtualnych znaków i ręcznego zagnieżdżania wzorów. Mocne oświetlenie ledowe, zintegrowane z kurtyną ochronną dla bezpośredniego światła naturalnego (opcjonalnie).

Pochylony stół ssący z taśmą przenośnika może z łatwością przetwarzać wszystkie rodzaje skór (pełne skóry, pół skóry, a nawet wiele skór) i pozwala na badanie skóry zawsze blisko operatora.

Specjalny cyfrowy pisak, który zapobiega drapaniu się skóry, służy do wirtualnego oznaczania obszarów defektów / jakości skóry oraz do wydawania głównych poleceń systemowych (nie trzeba używać myszy komputerowej)

NT XXL – JEDNOSTKA ZNAKUJĄCA