fbpx
Menu Zamknij

MASZYNA OBUWNICZA CZ P

Maszyna obuwnicza CZ P dzięki elastyczności typowej dla maszyn do cięcia nożem CNC, CZ / P odtwarza te same optymalne warunki pracy dla prasy z wahaczem. W CZ / P obszar roboczy jest kompaktowy i ergonomiczny (1300 x 650 mm). Obsługiwany jest przez głowicę tnącą zamontowaną na teleskopowym wahaczu z osiowym obrotem. Ta konstrukcja, która została zainspirowana przez prasy z wahaczem. Umożliwia pełną dostępność obszaru pracy, który nie jest zasłonięty z przodu i po bokach, i ma tylną kieszeń, aby pomieścić skórę. Opcjonalny przenośnik taśmowy pomaga w przemieszczaniu materiału, umożliwiając doskonały przepływ cyklu roboczego.

MASZYNA OBUWNICZA CZ P

Chowana głowica teleskopowa stwarza optymalne warunki do integracji człowiek-maszyna, ułatwiając widoczność materiału. Zintegrowany projektor laserowy wyświetla różne kształty materiałów. W każdym kolorze i w każdych warunkach oświetleniowych.

MASZYNA OBUWNICZA CZ P Comelz

Wielofunkcyjny zespół tnący

Oprócz zwartej konstrukcji jest to wszechstronność wielozadaniowego zespołu tnącego. Wydajność systemu częściowej próżni z mikro-sektorami oraz komfort dobrego systemu dla redukcji hałasu. Z tego powodu CZ / P jest również bardzo odpowiedni dla działów projektowych i małych zakładów cięcia. Oprogramowanie sterujące posiada praktyczny edytor do importowania i modyfikowania wzorców CAD, nawet w formacie dxf.

MASZYNA OBUWNICZA CZ P Comelz