fbpx
Menu Zamknij

MASZYNA OBUWNICZA COM52

Maszyna obuwnicza COM52. Zapomnij o gałkach, kluczach i śrubokrętach i skoncentruj się na swojej pracy. Usiądź przed konsolą COM52 i naciśnij przyciski, aby wprowadzić cechy fałdu, regulując położenie stopki fałdowania, prowadnicy i obcinarki warg, fotokomórek, posuwu i przepływu materiału.

W ten sposób można zdefiniować 99 różnych stylów składania w każdej funkcji i zapisać je w pamięci. Aby rozpocząć pracę, wystarczy przywołać żądany styl składania.

MASZYNA OBUWNICZA COM52

Jakość i wydajność

Aby zagwarantować wysoką jakość, również przy najtrudniejszych operacjach, perfekcyjna harmonia elementów składających jest dopasowana do dokładnej kontroli długości i długości posuwu, poprzez korekcję szerokości składania na zakrzywionych krawędziach zabezpieczonych przez przekładnię wargi, za pomocą serwomechanizmu. kontrola noża, który gwarantuje czyste i dokładne wycinanie również przy niskiej prędkości, a dodatkowo pozwala na przemian nożyce, aby uniknąć uszkodzenia górnej podczas składania zakrzywionych krawędzi przy zmniejszonej długości posuwu.

Racjonalizacja wewnętrznego mechanizmu, napędzana wbudowanym silnikiem bezszczotkowym COMELZ DC, pozwala doświadczonemu operatorowi osiągnąć wysoką prędkość roboczą (3000 obr./min), uzyskując znaczny wzrost wydajności.

MASZYNA OBUWNICZA COM52

Korekty i pamięć

Operator podaje maszynie kierunek każdego aspektu operacji. Sterowanie serwomechanizmami działa więc każdy członek pracujący dostosowując i dostosowując swoją pozycję.
Cechy każdego stylu składania są kontrolowane przez maszynę, która może przechowywać je w pamięci i dokładnie je przywoływać. Operator może użyć 99 rekordów pamięci do zdefiniowania każdego stylu składania, amplitudy wewnętrznych i zewnętrznych krzywych, ciągłego, alternatywnego lub wykluczonego przecinania, przepływu cementu.

MASZYNA OBUWNICZA COM52

Technologia

Dziesięciolecia doświadczenia i wysoki poziom technologiczny COMELZ stworzyły maszynę, która oznacza osiągnięcie nowych poziomów wydajności, wydajności operacyjnej i produktywności. Wszystko to dzięki zastosowaniu w pełni innowacyjnych rozwiązań technicznych w każdym aspekcie:

• Składane elementy
Regulacja wszystkich składanych elementów jest kontrolowana za pomocą serwonapędów koordynowanych przez komputer maszyny, która przenosi ich pod władzę operatora poprzez konsolę i koryguje ich nastawienie, gdy zmienia się krzywa części składowej.

•Zasilanie
Silnik bez szczotkowy COMELZ DC o niskim zużyciu prądu; wolny od mechanicznej aktywacji noża, umożliwia osiągnięcie prędkości do 3000 obrotów na minutę.

• Nóż
Aktywowany przez serwo-sterowanie niezależne od silnika głównego, stale pozwala na czyste i precyzyjne wycinanie oraz naprzemienne wycinanie.

• Cement
Dwu przegubowy system dystrybucji cementu, napędzany przez pompę sterowaną serwomechanizmem, ma stały garnek cementowy i brak elastycznych części.

Dostępne są również opcjonalne wyposażenia dedykwoane dla COM52.

MASZYNA OBUWNICZA COM52