fbpx
Menu Zamknij

Maszyna obuwnicza seria CZ – oscylacyjna wyspa do cięcia

Dwugłowicowa "wyspa" maszyna do cięcia

Oscylacyjne wyspy do cięcia noży, z przenośnikiem taśmowym i podwójnymi głowicami tnącymi, z nachylonym obszarem roboczym zintegrowanym z przedłużonym obszarem cięcia.

Maszyna obuwnicza seria CZ - oscylacyjna wyspa do cięcia

Ewolucja teleskopowa

Maszyny obuwnicze seria CZ. Nowa seria CZ reprezentuje ewolucję nagradzanej oryginalnej koncepcji: wyspę do cięcia wysokiej jakości drugiej generacji, z nachylonym obszarem roboczym, który jest wysoce ergonomiczny i zintegrowany z obszernym obszarem cięcia. Ale zawsze bezpośrednio pod kontrolą operatora. Seria CZ doskonale sprawdza się w koncepcji Comelz na wyspie do cięcia. Dzięki nachylonemu stołowi, pojedynczy obszar gniazdowania / cięcia jest wyjątkowo ergonomiczny. Ekskluzywne podwieszane ramiona teleskopowe umożliwiają głowom pracę na rozległym obszarze bez blokowania stałych konstrukcji wsporczych, widok operatora i pole projekcyjne.

Wybierz swój rozmiar

Maszyna obuwnicza seria CZ - oscylacyjna wyspa do cięcia

CZ / L Przy szerokości roboczej 2000 mm może przetwarzać całe skóry lub półkrypy młodych krów, umożliwiając pełne pozycjonowanie nawet w jednym kroku. Ta charakterystyka ułatwia i przyspiesza pracę operatora zagnieżdżania, aw konsekwencji wzrost produkcji.

CZ / XL Przy szerokości roboczej 2400 mm eliminuje wszelkie ograniczenia związane z wymiarami skóry. Poprzez obróbkę na dużym, przechylonym obszarze roboczym, nawet w całych skórach lub półskórach dorosłych krów. Ten model jest najbardziej kompletnym rozwiązaniem, które pozwala zaspokoić różnorodne potrzeby związane z produkcją obuwia i galanterii skórzanej.

Dla całej linii produktów dostępny jest szereg akcesoriów. System antyrefleksyjnych lamp LED, zaawansowany mikro-sektorowy system próżniowy, projektor laserowy do usuwania części na tylnym stanowisku roboczym, który ułatwia zbieranie i weryfikację ciętych elementów w dobrze oświetlonym środowisku i wiele więcej.

Zintegrowany system wizyjny

Maszyna obuwnicza seria CZ - oscylacyjna wyspa do cięcia

Maksymalizuj ekonomię i produktywność

Najlepszą efektywność produkcji na dużą skalę można uzyskać, łącząc Comelz Cutting Islands z zaawansowanymi i wyrafinowanymi narzędziami. Praktycznymi i ergonomicznymi. Jak ręczne stoły do znakowania. W ten sposób można wyeliminować dekompensację między czasem gniazdowania a czasem cięcia w takich urządzeniach. W ten sposób, w zależności od przypadków, można osiągnąć znaczny wzrost wydajności.

Maszyna obuwnicza seria CZ - oscylacyjna wyspa do cięcia

Akcesoria do materiału w rolkach, cięcie wielowarstwowe

Do cięcia materiałów w pojedynczej lub wielu warstwach z rolek, dostępnych jest wiele funkcji dodatkowych. Takich jak pojedyncze lub wielokrotne uchwyty na rolki i wózki. A także ekskluzywny zintegrowany system do automatycznego rozwijania materiału bez naprężania i utrzymywania go w ciągłym wyrównaniu z przenośnikiem pasy zapobiegające przerwom dzięki ręcznemu dopasowaniu materiału.