fbpx
Menu Zamknij

MASZYNA OBUWNICZA P55 – AUTOMATYCZNA WYKRAWARKA

WYCINANIE NA KSZTAŁT WZORÓW I WKŁADEK.

Maszyna obuwnicza P55 automatyczna wykrawarka. Automatyczna wykrawarka wykorzystuje siłę cięcia stempli poprzez ekskluzywną strukturę mostu z niezależnymi i zsynchronizowanymi wagonami mobilnymi. To oryginalne rozwiązanie eliminuje ograniczenia długości obszaru cięcia i umożliwia ciągły i produktywny cykl pracy: brak nacięć w celu usunięcia odpadów, usuwanie kawałków przez upadek oraz możliwość cięcia arkuszy o nieograniczonej długości lub w rolkach.

maszyna obuwnicza p55

Całkowicie automatyczny

P55 + to automatyczna wykrawarka, która eliminuje martwy czas i nie wymaga ciągłej obecności operatora w celu usunięcia kawałków i odpadów lub częstego załadunku materiału.

Wszechstronność i wydajność

Ze względu na wszechstronność i produktywność, P55 nadaje się do różnych zastosowań, od opracowania serii do modelowania, do próbek i produkcji małych wkładek. P55 tnie w jednej lub wielu warstwach różnorodne materiały, w tym tekturę, płyty pilśniowe, różne tworzywa sztuczne i wszystkie sztywne materiały.

maszyna obuwnicza p55

Szybki system wymiany narzędzi

Oscylujące jednostki dziurkacza i mikro-stempla (opcjonalnie dla najmniejszych szczegółów) są produkowane ze specjalnych materiałów o wysokiej odporności i lekkich. Mają szybki i łatwo dostępny system wymiany narzędzi, otwór dla materiałów o grubości do 8 mm i pióro do tekstów i znaków.

maszyna obuwnicza p55