fbpx
Menu Zamknij

MASZYNA OBUWNICZA CT M DO ROZKROJU SKÓR

Innowacyjna, opatentowana konstrukcja T-Gantry (głowica na wysięgniku, przesuwającym się mostku i taśmie przenośnika) tworzy obszerną przestrzeń roboczą współdzieloną z operatorem i wolną od jakiegokolwiek elementu wspierającego. Do pracy w dwóch różnych trybach działania: jeden statyczny, idealny do prototypowania kilka sztuk i ciągła metoda maksymalnego wykorzystania możliwości cięcia. Mimo kompaktowych i względnie ograniczonych rozmiarów, CT / M nadaje się do wszystkich typów skór powszechnie stosowanych (z wyjątkiem skór bydlęcych). Do materiałów w arkuszach lub rolkach. Jest kompatybilny z konkretnymi urządzeniami do wprowadzania i ustawiania.

MASZYNA OBUWNICZA CT M DO ROZKROJU SKÓR

CT / M nóż narzędziowy

Comelz wprowadza kompaktową nową automatyczną jednostkę tnącą. Może łączyć zalety ciągłego cyklu roboczego na taśmie przenośnika z uproszczoną strukturą, pojedynczą głowicą tnącą, o bardzo natychmiastowym efekcie.

Tryb statyczny – Prototypowanie

Przy bezczynności przenośnika taśmowego głowica może pracować na całym obszarze zagnieżdżenia / cięcia / zbierania (1 m głębokości). Zawsze widocznym i dostępnym dla operatora. Dzięki zawieszonemu ramieniu, które utrzymuje przesuwany most poza obszarem roboczym.

MASZYNA OBUWNICZA CT M DO ROZKROJU SKÓR

Tryb kontynuacji – Produkcja

Przesuwając taśmę przenośnika i zbierając kawałki na tylnym stole, uzyskujesz jednocześnie trzy operacje. Zagnieżdżania, cięcia i zbierania w celu zoptymalizowania wydajności. Zgodnie z oryginalną koncepcją cięcia na wyspę.

MASZYNA OBUWNICZA CT M DO ROZKROJU SKÓR

CT / M – LB: Leather Expert

Wersja CT / M-LB (skórzane zagięcie) wycina jednocześnie skórne podeszwy i jest wyposażona w wirtualne oznaczenie defektów. Z systemem wizyjnym i późnym projektorem na całkowicie oświetlonym obszarze oświetleniowym. Natychmiastowe automatyczne zagnieżdżanie. Pneumatyczny oscylator do cięcia o dużej wytrzymałości na mikrosektorowej przestrzeni próżniowej. Kolekcja wspomagana przez kolorowy projektor. Przy każdym postępie przenośnika taśmowego całe skórzane zagięcie, zamocowane przez potężne podciśnienie, szybko digitalizuje się automatycznie. Zagnieżdżając i przecinając, podczas gdy wzdłuż przenośnika taśmowego poprzednie kolano ze skóry jest zbierane na tylnym stole.

MASZYNA OBUWNICZA CT M DO ROZKROJU SKÓR