fbpx

Maszyny obuwnicze, wycinanie skóry – COMELZ_POLSKA

CALIGOLA 4 CAD

Nasza firma jest autoryzowanym przedstawicielem włoskiego producenta maszyn do produkcji dla przemysłu skórzanego (obuwnicze, do wycinania skóry) oraz tekstylnego, firmy COMELZ_ITALIA.

Firma ta od wielu lat posiada ogromne uznanie w dziedzinie wykrawania i obróbki elementów ze skór naturalnych oraz wszelkiego rodzaju materiałów przemysłowych:

  • automotive (m.in. tekstylia)
  • meblarstwo (m.in, tekstylia),
  • obuwnictwo (m.in, tekstylia),
  • galanteria (m.in, tekstylia),
  • inne (materiały twarde, np. podpodeszwa, szablony, uszczelki).

Marka od ponad dekady również na terenie Polski zdobywa zaufanie klientów z sektora przemysłu obuwniczego, galanteryjnego oraz także automotive.

Jako oddział polski specjalizujemy się w sprzedaży, serwisie urządzeń obuwniczych i ploterów do obróbki i wycinania skóry. Ponadto realizujemy zlecenia również na materiałach powlekanych i w zakresie wyrobu elementów spodowych o znacznej grubości materiałów. W naszej ofercie znajdą Państwo maszyny do produkcji odzieży, mebli, tapicerek samochodowych – zarówno na niewielką skalę (również prób i wzorów), jak i masową, a wszystko w atrakcyjnej cenie. Dodatkowo posiadamy systemy do sczytywania materiału, które pozwalają Państwu dokonywać pełnej analizy wycinania skóry przed rozpoczęciem procesu rozkroju właściwego. Ponadto świadczymy usługi rozkroju skór dla branży automotive, w tym na potrzeby produkcji tapicerek samochodowych.

Ponieważ oferowane przez nas maszyny obuwnicze cechuje wysoka wydajność, intuicyjna obsługa oraz bardzo niska awaryjność, gwarantują one spokojną i bezproblemową eksploatację. Jednocześnie dzięki wyposażeniu sprzęt w liczne zabezpieczenia, pracownik zostaje odpowiednio ochroniony przed potencjalnymi wypadkami.

Celem naszej firmy jest dbanie o dobrą współpracę z Klientami, jak i również dbanie o dobre kontakty biznesowe z innymi firmami z branży. Z tego powodu na przestrzeni ostatnich lat nawiązaliśmy bardzo dobrą współpracę z grecką firmą Nathellas. Jeśli interesowałyby Państwa inne maszyny obuwnicze, galanteryjne czy automotive tej marki prosimy o kontakt z przedstawicielami naszego przedsiębiorstwa.

Do wszystkich maszyn nowych i używanych zapewniamy części zamienne prosto od producenta – dotyczy to zarówno dużych, jak i niewielkim komponentów. Niezależnie od wielkości i ilości produktów, pakujemy je i wysyłamy kurierem w 24h od chwili złożenia zamówienia.

Poniżej mogą Państwo bliżej zapoznać się z poszczególnymi kategoriami, czyli dostępnymi w naszym asortymencie urządzeniami – maszynami do produkcji odzieży, mebli, tapicerek samochodowych.

Przewiń do góry