Maszyny obuwnicze, wycinanie skóry, maszyny do produkcji.

CALIGOLA 4 CAD

 

Nasza firma jest autoryzowanym przedstawicielem włoskiego producenta maszyn do produkcji dla przemysłu skórzanego (maszyny obuwnicze, wycinanie skóry) oraz tekstylnego, firmy COMELZ_ITALIA.

Firma ta od wielu lat posiada ogromne uznanie w dziedzinie wykrawania i obróbki elementów ze skór naturalnych oraz wszelkiego rodzaju materiałów przemysłowych:

  • automotive ( skóra, tekstylia )
  • meblarstwo ( skóra, tekstylia )
  • obuwnictwo ( skóra, tekstylia )
  • galanteria ( skóra, tekstylia )
  • inne ( materiały twarde np. podpodeszwa, szablony, uszczelki )

Od ponad dekady również na terenie Polski zdobywa zaufanie klientów z sektora przemysłu obuwniczego (maszyny obuwnicze), galanteryjnego (wycinanie skóry, zawijarka) oraz automotive.

Jako oddział polski specjalizujemy się w sprzedaży, serwisie maszyn obuwniczych i ploterów do obróbki i wycinania skóry. Ponadto również materiałów powlekanych i wyrobu elementów spodowych o znacznej grubości materiałów. W naszej ofercie znajdą Państwo urządzenia zarówno do niewielkiej produkcji, prób, wzorów w atrakcyjnej cenie. Oraz duże wyspy do masowej produkcji. Dodatkowo posiadamy systemy do z czytywania skór, które pozwalają Państwo dokonywać pełnej analizy wycinania skóry przed rozpoczęciem procesu rozkroju właściwego.

Ponieważ oferowane przez nas maszyny cechuje wysoka wydajność, intuicyjna obsługa oraz bardzo niska awaryjność, gwarantują one spokojną i bezproblemową eksploatacje.

Świadczymy również usługi rozkroju skór dla branży automotive.

Celem naszej firmy jest dbanie o dobrą współpracę z Klientami, jak i również dbanie o dobrą współprace z innymi firmami z branży. Z tego powodu na przestrzeni ostatnich lat nawiązaliśmy bardzo dobrą współpracę z grecką firmą Nathellas. Jeśli interesowały by Państwa inne maszyny od firmy Nathellas prosimy o kontakt z naszą firmą.

Do wszystkich maszyn nowych i używanych zapewniamy części zamienne prosto od producenta. Wysyłamy kurierem w 24h od chwili złożenia zamówienia.

Poniżej znajdą Państwo poszczególne kategorie.

Maszyny obuwnicze, wycinanie skóry, maszyny do produkcji.