O firmie

Witamy na stronie internetowej firmy COMELZ

Nasza firma jest autoryzowanym przedstawicielem włoskiego producenta maszyn dla przemysłu skórzanego oraz tekstylnego, firmy COMELZ_ITALIA.

Firma ta od wielu lat posiada ogromne uznanie w dziedzinie wykrawania i obróbki elementów ze skór natauralnych oraz wszelkiego rodzaju materiałów tekstylnych.

Od Kliku lat również na terenie Polski zdobywa zaufanie klientów z sektoru przemysłu obuwniczego, galanteryjnego oraz automotive.

Jako oddział polski specjalizujemy się w sprzedaży, serwisie maszyn i ploterów do obróbki skóry, materiałów powlekanych i wyrobu elementów spodowych o znacznej grubości materiałów. W naszej ofercie znajdą Państwo urządzenia zarówno do niewielkiej produkcji, prób, wzorów w atrakcyjnej cenie. Oraz duże wyspy do masowej produkcji. Dodatkowo posiadamy systemy do zczytywania skór, które pozwalają Państwo dokonywać pełnej analizy rozkroju skóry przed rozpoczęciem procesu rozkroju właściwego.

Oferowane przez nas maszyny cechuje wysoka wydajność, intuicyjna obsługa oraz bardzo niska awaryjność, co gwarantuje spokojną i bezproblemową eksploatacje.

Do wszystkich maszyn nowych i używanych zapewniamy części zamienne prosto od producenta.