fbpx

OPROGRAMOWANIE CALIGOLA4

Nowoczesny – ponieważ oparty jest na ostatnich zdobyczach technologicznych.

System CAD, Caligola4 został stworzony przy użyciu wysoko elastycznych technik oprogramowania komputerowego i do wykorzystania na najlepszym i najnowocześniejszym sprzęcie komputerowym.
Efektywnie łączy doświadczenie i innowacyjność, zapewniając także innowacje graficzne takie jak przejrzystość nasunięcia, antyaliasy, wielokolorowość zwykłych linii, filtrowanie dla dużej jakości prezentacji, automatyczne etykiety, tworzenie fragmentów ułatwione przez automatyczne ukrycie nie związanych jednostek, itd.

Z doświadczeń Comelz powstał całkowicie nowy CAD, wysoce kompatybilny i ulepszony.

 

Otwarty na każdy CAD/CAM system.

Do importowania, przesyłania i edytowania wzorów w formacie DXF, z filtrami konwersji dla jakiegokolwiek systemu lub ustawienia.
Do zapisywania wzorów w formacie XML i ułatwianiu ich dostępności dla każdego systemu CAD.
Do importowania i wysyłania danych w nowym standardowym formacie Assomac.

Do komunikacji z innymi użytkownikami nie posiadających systemu CAD:
– wysyłanie wzorów w formacie PDF, drukowalnych na drukarkach lub ploterach
– przesyłanie wzorów do modułu Caligola NP, który bez żadnego programu CAD, może wycinać lub drukować w formacie HPGL na kompatybilnym ploterze.

Współpraca z Comelz

To przesyłanie bezpośrednio z Caligola 4, wzorów, komentarzy lub automatycznych raportów błędów do serwera pomocy Comelz, który natychmiast zasugeruje jak rozwiązać problem.
Zgodnie z ustaleniami umowy serwisowej jest możliwe załadowanie nowszej wersji lub otrzymanie dopasowanego (dostosowanego) zdalnego sterowania lub technicznego wspomagania telefonicznego.

Nielimitowane użycie

Umowa licencyjna zakupionej wersji jest nieodwołalna i zbywalna przez klienta w każdym momencie na kogokolwiek. Nowe uaktualnienia wersji są darmowe podczas okresu gwarancji.
Naprawa błędu w programie jest zawsze bezpłatna.

Intuicyjny w użyciu i w nauce

Narzędzia i właściwości są elastyczne i dostosowywane przez użytkownika, co stanowi udogodnienie do początkującego uczenia się i przyspiesza pracę doświadczonego użytkownika.

Dostępny w systemie Windows, Mac OS X, Linux. W twoim ulubionym systemie operacyjnym.

Przewiń do góry