fbpx
Menu Zamknij

Zgłoszenie serwisowe

Wyślij zgłoszenie serwisowe

    W e-mailu zwrotnym otrzymają Państwo informację o przyjęciu zgłoszenia serwisowego, przez nasz dział techniczny, oraz w przypadku dodatkowych pytań pracownicy serwisu skontaktują się z Państwem e-mail bądź telefonicznie.

    UWAGA!
    Wszelkie zgłoszenia telefoniczne nie będą realizowane i rozpatrywane. Prosimy pamiętać że kontakt telefoniczny z naszym serwisem ma charakter jedynie informacyjny w przypadku pytań dotyczących serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego. Ze wzglądu na rodzaj napraw i usług świadczonych przez nasz serwis mogą zostać Państwo poproszeni o przesłanie dokumentacji fotograficznej - drogą e-mail celem dokonania pierwszej diagnostyki zgłoszenia przez pracowników działu technicznego.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest FIRMA Comelz Polska Artur Peryga ul. Makuszyńskiego 92A, Częstochowa NIP 949 034 20 88